| alexiaaaaawq535 a întrebat:

Buna imi puteti zice un nume de yt? vreau sa ma apuc si eu si na

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Atunci cauta un nume care sa te reprezinte pe tine, sau pasiunile tale, ceva legat de ceea ce iti propui sa faci.Il poti personaliza folosind numele tau la care adaugi o caracteristica definitorie a canalului pe care-l doresti.

2 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Un nume de Youtube? Pai numele trebuie sa fie in concordanta cu ceea ce vrei tu sa faci! Cum sa iti dea cineva un nume de yt asa general daca nu stie ceea ce vrei tu sa faci pe yt?

| alexiaaaaawq535 explică (pentru WxRo):

Vreau sa fac vlogginglaughing