| fic a întrebat:

V-am mai spus ca vreau să ma apuc de vlogging, dar parintii nu ma lasa :'( sad ce sa fac sau ce sa le zic sa ii conving sa ma lase sa fac vlogging? Sunt foarte suparata...Chiar imi place sa vorbesc in fata unei camere de filmat! Ajutati-ma va rog! Imi puteti zice si niste nume pentru vloggeriţe? Ceva idei...

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Nu te lasă părinţii? Nu ai nevoie de acordul lor...
Şi zi-le că poţi face bani din asta, parcă văd că o să accepte laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te lase parintii? Faci fara voia lor.
Si stai linistita ca nu vor afla. Doar nu o sa ajungi ca Tequila sa auda la televizor de tine, nu?

| Osirius a răspuns:

Parintii nu te lasa? De ce iti trebuie acordul lor? E ceva ilegal sau ce?

| KALASHER a răspuns:

Zi-le ca asta e ceea ce iti doresti sa faci, ce e gresit in a face astfel de chestii... orice om trebuie sa aiba un hobby iar acesta este unul potrivit, nu trebuie sa dramatizezi! Incearca sa le faci o demonstratie sau ceva sunt sigur ca vor fii de acord.

Nume...Aici depinde de ce fel de vlog vrei sa faci! Daca vrei sa faci ceva de genu: http://www.youtube.com/watch?v=HUQZYrx48LU,te sfatuiesc sa o lasi balta! daca vrei sa faci ceva comic, bine, nu exagerat, poti pune ceva gen: servetel umed, sau ceva simbolic!

Succes!

| fic explică:

Vreau să fac geva gen Codrin Bradea-Satana.