| MizYzIc a întrebat:

Hei, ati putea sa imi spuneti cum sa transfer o melodie de pe calculator intr-un telefon? Am cablu de date. Cand il conectez imi apare pe telefon niste optiuni de ales. Le-am incercat pe toate, nu se intampla nimic. Ma puteti ajuta? DAU FUNDA.

1 răspuns:
| star77 a răspuns:

Poate nu e bun cablu de usb sau nu e bun mufa un bagi cablul..incearca cu alt cablu. Eu aproape l-am taiat pe alt meu pentru ca nu mergea mufa de usb din pc si cand am bagat in alta mergea big grin