| wizopo2 a întrebat:

Cand imi bag cablul de date in telefon nu imi mai apare conecsiunea; conectare spatiu de date pentru a putea pune fisiere din calculator pe telefon. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Instaleaza driver-ul
trebuie sa ai un cd... daca nu, cauta pe google

6 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Ce telefon ai?
uita-te in setari la "usb connexion" si pune "mass storage" sau "stocare in masa".

| wizopo2 explică (pentru MarYan00):

Pai fix asta nu mai imi apare.

| MarYan00 a răspuns (pentru wizopo2):

CE TELEFON ai omule?

| wizopo2 explică (pentru MarYan00):

Samsung galaxy mini

| MarYan00 a răspuns (pentru wizopo2):

Instaleaza driver-ul
trebuie sa ai un cd... daca nu, cauta pe google

| alinike2 a răspuns:

Este o chestie care trebuie facuta in telefon din setari cred ca la conectivitate si cauti pe acolo conectare USB si alegi la USB Mass Storage aia ar trebui sa mearga dar depide ce telefon ai (supunemi daca a functionat)

| iulixx a răspuns:

Ar trebui sa umbli prin optiunile telefonului sau pur si simplu satsi instalezi programele necesare pentru ca calculatorul sa poata sati gaseasca telefonul