| Nicol1234 a întrebat:

In cazul in care doresc sa imi instalez alt Windows, dar nu am acces la fișierele din calculator, as putea sa ma asigur cumva ca dupa instalarea windowsului fișierele deja existente in calculator vor rămâne intacte?
Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| jagbetinte a răspuns:

Salut! In mod normal daca nu formatezi partitia in care ai fisierele respective, ar trebui sa ramane intacte.

| Nicol1234 explică:

Poti alege care discuri vrei sa le formateze. Am mare nevoie de ce am in D si E.