| Gabitzzzzu a întrebat:

Daca instalez update-ul la Windows 10 imi vor ramane fisierele sau se vor sterge toate?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi sa faci upgrade la windows 10, in momentul in care il instalezi direct din windows are o optiune ''keep files and settings'' si iti vor ramane toate fisierele.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar mai mult, ramin cam 90% din setari si toate programele instalate. Eu am facut upgrade-ul "in absenta", mi-l oferise intr-o zi, am zis ca il amin cu o luna dar de fapt il aminasem doar cu o zi. Ziua urmatoare am fost prin oras, si cind am ajuns acasa, Win10, activat Pro edition frumos (aveam W7 Ultimate licentiat frumos, dar fara update-ul WGA, nu stiu ce naiba a facut cu partea asta).

| 24082000 a răspuns:

Cred ca da! happy

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Daca faci doar update, toate fisierele iti vor ramane, chiar si driverele ( cel putin, in cazul meu, au ramas ).