| Dariana a întrebat:

In galeria foto mi-a aparut un folder "auto backup " cu o multime de poze care nu imi apartin. Probabil sunt pozele personale din dispozitivul unor persoane pe care nici macar nu le cunosc. Nu pot sa le sterg si nu le doresc in telefon. Mai am o intrebare, pozele mele oare pot pati la fel? Sa apara in telefonul altcuiva. Mentionez ca in contul google+ nu am functia back up activa.

1 răspuns:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Sigur persoana de la cine ai cumparat mobilu avea activat becup, pozele tale nu apar in telefonul altuia numai daca dai share adica acces sa le poata lua