| Lola23 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S3 mini si de o luna si ceva in galerie mi-a aparut un nou folder. Se numeste Auto Backup, are in fata semnul de la Picasa si in el sunt pozele mele de pe camera pe care le-am facut intr-o vreme. Nu ma lasa sa sterg folderul si imi pastreaza si pozele sterse. Am incercat sa sterg tot din folder dar nu ma lasa. Ce pot sa fac? Inainte nu imi aparea. Precizez ca daca ma duc in seteri si sterg contul meu google dispare cu el si folderul. Funda! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| 123surprise a răspuns:

Pai si eu am tot 3 mini si ca si tine mi se intampla acelasi lucru chestia asta s-a intamplat cand ti-ai facut un cont de google + pozele sunt incarcate in albumul ala pentru a le trimite pe pagina ta de google + nu pot fi sterse decat daca renunti la aplicatie dar odata ce renunti vor disparea si din albumul de pe google +, sper ca ti-am fost de ajutor.