| anonim_4396 a întrebat:

Hey (:Nu stiu in ce categorie se potriveste intrebarea deci o postez aici. Am o problema si chiar ma enerveaza.Folosesc browserul Opera.Deci problema e ca daca intru pe youtube si deschid un video imi merge cateva secunde si se opreste si nici nu se mai incarca.Iar dupa asta daca incerc sa deschid alta pagina nu mai merge nici ala.Am deschis si Google Chrome dar nici in ala nu se incarca paginile.Am dat si restart la laptop dar tot asa imi face.Defapt nu-mi merge niciun site cu video.Nu e din cauza Flash Player-ului.Saptamana trecuta mi-am reinstalat windowsul deci chiar nu stiu ce are.Nu cred viteza la net ii de vina ca pe PC n-are nimic..As aprecia daca ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Georg3 a răspuns:

In momentul asta cei de la google implementeaza niste functionalitati pe youtube si in cautarea lor si au spus ca afecteaza flashul din browser...
Asa ca tot ce trebuie sa facem e sa asteptam sa rezolve ei problema! Eu folosesc Firefox si daca face asa ii dau refresh si isi revine..Incearca!

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Si eu am remarcat aceeasi problema cu siteul youtube si folosesc 5 tipuri de browsere. Cel mai bine copiezi linkul cu videoclipul respectiv de pe youtube si il downloadezi cu ajutorul www.convert2mp3.net. Il poti downloada si sub foarma de video dar si sub forma de audio. Ai multe extensii.