| M1994 a întrebat:

Buna! Mi s-a sters contul de INSTAGRAM, a fost dezactivat sad. Știe cineva dacă se mai poate recupera? Va rog sa ma ajutați!

14 răspunsuri:
| Naxite a răspuns:

Scrisori un email celor de la companie, in care sa specifici cum s-a întâmplat, ultimele tale parole și dacă ai dovezi că contul a fost al tău

| Naxite a răspuns:

Scriele*

| Naxite a răspuns:

Wait, contul a for sters d time sau i-a fost dat disable de la cei de la Instagram? Că dacă l-ai sters nu mai este cale de recuperare:/

| darrio2007 a răspuns (pentru Naxite):

Scrie-le.

| Naxite a răspuns (pentru darrio2007):

Corecthappy

| Oana11111 a răspuns:

Bună!
Ștergerea contului și dezactivarea acestuia, sunt lucruri total diferite.
Dacă l-ai șters nu-l mai poți recupera, dar dacă l-ai dezactivat temporar merge, depinde ce opțiune ai selectat atunci când l-ai dezactivat, poate să se activeze automat în funcție de această opțiune pe care ai ales-o

| M1994 explică (pentru Naxite):

A fost dezactivat de la eiwinking

| M1994 explică (pentru Oana11111):

Problema e ca a fost șters de ei..si am încercat sa bag nr sau mailul.dar îmi spune ca nu exista nici un cont

| M1994 explică (pentru Naxite):

Nu știu mailul lor

| M1994 explică (pentru darrio2007):

Unde?

| darrio2007 a răspuns (pentru M1994):

Pe mail dar zici ca nu-l stii.

| M1994 explică (pentru darrio2007):

happy

| M1994 explică (pentru darrio2007):

Stii care e mailul lor?

| darrio2007 a răspuns (pentru M1994):

Nu, nu am Instagram.