| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 5 zile un IPhone 3GS si am o problema cu internetul. La inceput totul a fost bine. Puteam naviga pe Safari, Facebook si toate aplicatiile care foloseau internetul. Ieri dimineata am observat ca nu puteam sa ma joc de exemplu pe ceva deoarece folosea internetul. Nici pe Safari nu mai pot face nimic deoarece cand intru si vreau sa caut ceva pe Google zice "Imposibil de activat reteaua celulara de date/ Nu sunteti abonat la un serviciu celular de date." Daca conteaza sunt pe abonament la Orange. Oare au ei ceva problema sau e ceva de la mine? Tin sa precizez ca nu am umblat la setari. Multumesc. Ofer fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand verifica sa vezi daca serviciul internet nu a fost dezactivat. cea mai usoara metoda e sa suni al Orange serv clienti si sa vezi.bafta

| michidutza a răspuns:

Contacteazama ca til fac eu sa zbarnaie
valy_mutu09