| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a întrebat:

Mi-am cumparat un sistem 5.1 Genius cam asa arata: http://www.ok-shop.ro/images/31730575100.jpg. Intru pe youtube sa ascult muzica sau trilulilu si nu se aude si sin subwoffer, nu stiti cum as putea sa fac sa mearga wofferul si pe youtube nu numai in winamp. Ms:*

3 răspunsuri:
| petretiberiu98 a răspuns:

Buna! Bun sa incepem cu CD sistemului audio pe el sunt driverele pe care le instalezi. Le-ai instalat si dai click pe pictograma driverelor, o sa-ti apra un panou de comanda si il setezi pe volum mai mare poate merge insa la mine a mers.

Abh
| Abh a răspuns:

Sistemul tau e setat pe 5. 1, sase canale, pe cand youtube iti da doar doua, pentru ca e calitatea de caca in favoarea marimii fisierului. Incearca sa-ti setezi sistemul pe stereo si vezi daca merge pe urma youtube asa cum vrei tu.

| cucalic a răspuns:

Al meu merge setezi pe 5 +1 dupa care dai la subwofferul