| maryanu a întrebat:

Mi-am achizitionat un sistem genius 5.1 de 150w. La instalare totul bine si am dat sa fac testul pentru sound, totul e ok.
In schimb cand ascult muzica in winamp sau bsplayer(doar aceste 2) merg doar 4 una nu merge iar cand schimb mufele intre ele aia merge dar nu merge alta. Si inca o chestie cand ascult pe yotube, trilulilu se aud doar boxele din spate si tot timpul se aude un bazait. Va rog ajutati`ma vot+1000000 de fundite :d

1 răspuns:
| Zoricutzu a răspuns:

Cauta in configurarile audio " 5.1 virtual speaker shifter "( sau ceva de 5.1 virtual ) si bifeaza-l.