| GeorgeC a întrebat:

Deci am o problema! Eu am un sistem genius si mg foarte bine. Cand ascult muzica in winamp sau media player...merg toate boxele iar cand intru pe net sa ascult o melodie nu imi mai merge decat 1 sau 2 boxe de ce? stie cineva cum sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| DjJohnB a răspuns:

Eu cred ca este melodia de pe net de vina...asta daca se intampla doar la melodia aia. Daca se intampla la toate melodiile de pe net atunci nu stiu c sa-ti spun. O fi vreo setare in placa ta de sunet din pc...