| katomika14 a întrebat:

Nu imi mai merge messengerul( nu pot sa vad mesajele offline si nu vad ce scriu cuiva sau ce imi scrie, nu imi apare decat fereastra, pozele de la avatar si webcam, photos, games, etc, dar discutia nu). Aveti vreo idee cum l-as putea repara? L-am instalam si reinstalat de vreo 5 ori si am instalat si alte versiuni(10, 9, 8). Please help me!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 47dadi a răspuns:

Descarca messinger 11 de pe google si dezinstaleaza messingerul celalalt.

| dumbass_7741 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si aveam un virus nu o sa-ti mearga. Reinstaleaza windowsul sau baga-ti pinguin ceva asemanator cu mesul.