| madalicious a întrebat:

Buna!

Am mari probleme cu messengerul, nu se mai vede nici ce scriu eu, nici ce scrie persoana cu care conversez. Am instalat messengerul din nou de vreo 3-4 ori, si nimic. Prima data cand am vazut ca nu merge am dat restart...si nici pana acum nu merge, si nu vad ce scriu.
Ce pot face? please help!

Dau fundita...

6 răspunsuri:
| reanu a răspuns:

E FOARTE SIMPLU! FACI EXACT CE ITI SCRI SI ITI GARANTEX CA MERGE!
INTRI IN start APOI run scrie in run regsvr32 jscript. dll apoi enter apoi dai ok in fereastra ce s, a deschis
repeti start/run dar acum scrii regsvr32 vbscript. dll apoi enter si ok in vereastra ce s, a deschis si GATA! deschizi messengerul si. ti garantez ca merge ///

| Ananas2 a răspuns:

Probabil ai un virus. mi s-a intamplat si mie si l'am formatat.acum merge happy. incearca sa instalezi alt messengerwinking succes!

| TheStreetBoy a răspuns:

Pana la urma cum ai rezolvat?

| costelus907 a răspuns:

Poate ai dezinstalat ceva ce nu trebruie sau AI PRINS VIRUS!
Sti ce ai facut inainte sa nu mai mearga?
Poate ai dezinstalat ceva ce nu trebruia?
daca nu e asta AI PRINS VIRUS!
Casa scapi de virus trebruie sa:
Descarci un anti virus(asta e o metoda foarte buna)
Baga totul pe un stic sau un disc si reseteaza calculatorul(nu e o metoda prea buna)! Funda!

| elem3nt a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi decat flash playerul sau scriptul.Am patit si eu chesti asta si era de la flash.De aici poti descarca Flash Player:http://get.adobe.com/flashplayer/
si de aici ActiveX:http://download.cnet.com/ActiveX-Download-Control/3000-2206_4-10646381.html

| roxxy_9199 a răspuns:

Descarca alt tip de messenger.si mie m`i s`a intamplat.eu aveam 10 iar acum folosesc 9, este mult mai bun