| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se vede poza la avatar, la messenger. Mi s-a intamplat asta de mai multe ori, dar am dezinstalar messengerul, iar apoi l-am descarcat si instalat de pe net. Dar acum am fac facut asa, dar nu s-a intamplat nimic, tot nu imi apare poza la avatar. Ce sa fac? E ceva virus? Help please!

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Iti trebuie Yahoo Messenger 2011
Il poti lua de aici:
http://www.targovetul.info/......nload.html

| Ollykaa a răspuns:

Si la mine e la fel.
E ceva defectiune la messenger pentru. ca toti prietenii mei au patit la fel happy
Nu te speria, cred[Si sper] ca isi va reveni

Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La toti ni se intampla asta. Am auzit pe multi aici pe TPU ca daca instalezi Yahoo Messenger 11 o sa poti sa vezi avatarele, incearca poate merege dar sa stii ca pierzi arhiva.

| alina_1754 a răspuns:

Buna kryssyCullen uita-te si u la dyspaly image poate ai selectat don't share image...vezi si u pop