| DennK a întrebat:

Nu mai găsesc app store pe un iPhone 6s+ pentru ca din greseala am activat acum câteva zile din setări sa îmi șteargă automat aplicațiile care nu sunt accesate des și cred ca tocmai pe appstore l-a șters. Menționez ca telefonul este actualizat și rulează iOS 11.0.2. Încă niște chestii ciudate, când intram pe google și căutam o anumită aplicație imi apărea ca link care ma direcționa spre app store și acum da eroare. ajutor va rog frumos ca mor, nu știam ca așa ceva este posibil...

Răspuns Câştigător
| Yulik2003 a răspuns:

Deci, tu reseteaza telefonul. Daca nu merge, mergi la specialist. Iar daca nici astea doua nu merg, 'Google is your friend'. big grin

3 răspunsuri:
| DennK explică (pentru Yulik2003):

Google was my friend since that

| Yulik2003 a răspuns (pentru DennK):

Oooh... But the reset of your iPhone works? happy

| DennK explică (pentru Yulik2003):

Nu l am resetat laughing pusesem restricții la app store fără sa știu ce fac big grin e Ok acum am rezolvat