| adina2345 a întrebat:

O prietena de a mea vrea sa stearga o intrebare dar nu stie cum. E urgent. Raspundeti cine stie. Dau si funda no problem

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă a pus ea întrebarea intra în Întrebările mele şi are opţiunea Şterge.
Dacă a pus-o alt utilizator are 2 posibilităţi: 1. O raporteaza ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, după caz, dacă se încadrează la vreuna din aceste categorii. 2.Scrie un mesaj din contact, da link-ul întrebării şi roaga echipa TPU să o şteargă. Va trece un timp până să fie ştearsă, mai ales la ultima posibilitate. Trebuie să mai ţina seama că raportarea abuzivă a altui utilizator poate fi penalizată.

2 răspunsuri:
| Corina2590 a răspuns:

Da clic în dreapta sus la cele 3 liniuțe, după pe numele ei de utilizator și în jos va apărea întrebările mele, da clic acolo și sub fiecare întrebare apare ștergere întrebare.da clic acolo și după ii se va cere sa intre pe mail sa confirme ștergerea după ce confirma va fi ștearsă pe loc.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.tpu.ro/intrebarile-mele/
Sub fiecare intrebare ai butonul sterge.