| misterioasa10 a întrebat:

Am o intrebare: ce statut si ce rol are un copil in familie adica ce statul am eu si ce rol in familia mea. va rog raspundeti urgent si as vrea cat mai mult. Multumesc Funda +vot

2 răspunsuri:
| Begin101010 a răspuns:

Sa stii ca orice parinte isi iubeste copilul..Desigur,daca nu ai note rele si ai o educatie buna, cred ca parintii se mindresc cu tine), oricum ai fi parintii te iubesc orice prostii ai face, orice sotii, ei te vor ocroti si*ti v-or da ce-i mai bun!

Răspuns utilizator avertizat