| ankiiiiiiiiii a întrebat:

am o prietena mai mare care si-a facut acount pe un sait (www.halloohot.net)(e un sait cu,, prostii,, daca intelegeti ce vreau sa spun) si vrea sa si-l stearga dar nu stie cum si va rog foarte mult daca puteti sa imi spuneti cum se sterge ar ajuta-o foarte mult dau Funda va rog mult raspundeti

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să citească cu atenție politica site-ului, undeva trebuie să existe opțiunea de ștergere (delete) a contului!
Pa, pa.

| Narcy55 a răspuns:

Jos in pagina siteului exista o optiune unde e scris cu rosu Advertismente sa dea clik acolo si sa faca cererea,winking