| Matrix123 a întrebat:

Pe Instagram, doua persoane se urmaresc si vorbesc de ceva timp. Dintr-o data, unei persoane nu ii mai apare cand s-a conectat cealalta persoana, din senin. (Tin sa mentionez ca inca vorbesc, doar ca nu apare cand a fost ultima data activ sau daca e on + ca se urmaresc reciproc)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cînd i ti faci cont pe Instagram setezi tu acolo sa fie cont privat.

| LaElly11 a răspuns:

Poate a umblat la setări să nu se mai vadă când este conectat sau când a fost ultima dată activ

| Matrix123 explică (pentru LaElly11):

Si cum pot face si eu asta? Instagram are o asemenea setare?

| LaElly11 a răspuns (pentru Matrix123):

Intri la setări, confidențialitate, vizibilitate prezență și dezactivezi afișarea prezenței