| 3007 a întrebat:

Buna!
Pe Instagram, eu urmăresc le cineva, și el ma urmărește dar eu nu ii pot vedea instastory-urile dar el mi le vede pe ale mele. De pe un alt cont, ii văd story urile.
Ma deranjează ca nu i le pot vedea, ar fi putut sa o facă din greseala, să nu mai afișeze povestea pentru mine din greseala?
Dau funda ❤️

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

E o functie care permite sa restrictionezi pe cine vrei astfel incat sa nu vada anumite persoane. Poate fi si o eroare tehnica desi ma indoiesc. Iar poate a distribuit pentru prietenii apropiati si de aceea nu vezi. Mai multe nu stiu ce sa zic.

1 răspuns:
| Celestina003 a răspuns (pentru eckblume):

Păi dacă își face alt cont, poate vedea story-urile, nu cred că e de la functia prietenii apropiați.