| Ruby07 a întrebat:

imi place de un baiat de cateva luni ...am vorbit cu el de vreo 3 ori pe Instagram imi vede toate story urile....ma intrebam daca e vreo posibilitate sa ma placa daca se uita la toate story urile mele.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

In acele 3 ori in care ati vorbit pe Instagram, cine a facut primul pas? El?
Daca da, atunci da, cel mai probabil te place, si ar fi cazul sa faci si tu un pas spre el.

| Ruby07 explică (pentru OldSoul):

Da...el mi-a raspuns la story uri

2 răspunsuri:
| Aleexandra14 a răspuns:

Hei, daca se uita la toate story-urile tale asta nu inseamna ca te place : ))) Daca iti place asa de mult de el, spune-i fara rusine. Fa tu primul pas, iar dupa sa iti spuna si el ce parere are despre tine. Il iei cu usorul = )) si poate ajungeti sa fiti mai mult decat prieteni.
BAFTA!; )))