| Diana99624 a întrebat:

Buna! Peste cateva zile imi voi serba ziua de nastere, dar stiu ca exista o setare pe Facebook prin care prietenii iti pot ura "la multi ani" doar in privat, dar sa nu poti posta in cronologie. Aveti idee cum pot face asta?

4 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Ai un iubit gelos și din cauza asta vrei sa primești în privat?

| Vântulalb a răspuns:

? La multi ani!
Undeva in setari, ai optiunea de a alege cine sa posteze pe pagina ta. Va fi vizibil, dar numai prietenii pot posta.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Scuze! Acele semne de intrebare sunt de fapt un zambet!

| Diana99624 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Nu, cred ca mai rau ar fi fost sa primesc doar in privat in cazul asta. Pur si simplu vreau asa. E mai usor sa le vad pe toate