| Alynaa97 a întrebat:

recent mi s-a adaugat un nr de telefon necunoscut de mine la contul de Facebook chiar la 1 minut dupa ce eu l-am adaugat pe al meu. am sters ambele nr si am resetat parola. eu am incercat sa ma loghez iar cu nr meu de telefon si am putut, chiar daca l-am sters de la setari (nu imi apare nici la despre din cronologie) si ma gandesc ca si respectiva persoana se mai poate loga inca cu nr ei. ce ar trebui sa fac deoarece nu vreau sa imi sterg contul?

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Buna. Intra la Settings- Security- Where you're logged in si vezi daca esti conectata de pe un device strain. Implicit te poti deconecta de pe acela.