| monikacos a întrebat:

Se poate conecta o tableta la antena wifi?

7 răspunsuri:
| NoOoD a răspuns:

Logic ca da! uitate la setari - connect - si wifiwinking FUNDITA?

| MitroKta a răspuns:

Pai antena wifi nu e o chestie asa care pur si simplu iti da tie net. Tu nu te conectezi efectiv la ea, asta e un dispozitiv care amplifica semnale-nu stiu daca ma exprim corect aici- de la diferite hotspoturi din jur. Adica tu vei gasi cu ajutorul ei niste retele la care te vei conecta- daca sunt de tip open. Si teoretic ar trebui sa mearga.
Acum, sper ca nu vrei sa iti si cumperi antena. Mai documenteaza-te in legatura cu asta ca sa nu arunci banii pe fereastra.
Uite aici niste pareri:
http://forum.softpedia.com/......-internet/

| monikacos explică (pentru MitroKta):

Antena deja o am pentru ca ma conectez cu laptopul, dr nu ma lasa la tableta.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate!

| monikacos explică (pentru OnuOnulică):

Cum ca am incercat. ca am pus cablul de la antena la tableta si nu se conecteaza