| monikacos a întrebat:

ieri ti-am scris ca am probleme cu tableta. am rezolvat-o.
eu acasa prind internet printr-o antena, adica "conectata" de la vecini. de ce pe tableta nu ma pot conecta cu antena? multumesc.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cui i ai scris, mie?rolling on the floor nu cred, eu nu am primit nici o scrisoare de la tine drăguța mea tabletă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi deoarece trebuie setată tableta pe frecventa wirlesului. Că acasă prinzi wireless adică fără fir, dar au fost făcute niste setări calculatorului sau laptopului ca să fie pe frecventă.