| Petrisor20 a întrebat:

Buna seara,am avut parte de un accident sa ii zic asa astazi,mi s-a spart presupun eu display-ul tv-ului,mentionez ca este un Smart tv Samsung,cand il aprind se vede ca este crapat intr-o parte, dar cand este stins televizorul nu se vede deloc crapatura sau faptul ca ar fi spart.Am auzit ca ar costa 80% din pretul televizorului schimbarea display-ului, ceea ce nu stiu daca este neaparat adevarat...Cat despre reparea televizorului, credeti ca service-ul sau magazinul unde l-as duce sa repar televizorul ar putea sa il repare mai repede? Adica sa le dau o suma in plus de bani si sa schimbe display-ul in aceeasi zi?

Răspuns Câştigător
| cris54321 a răspuns:

Cel mai bine suni la mai multe service-uri si intrebi daca il pot face sau nu. Si da, e foarte scump. Am patit si eu si am preferat sa imi iau un alt tv la mana a doua decat sa il repar.

2 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Daca au modelul, posibil dar,,, na trebuie sa intrebi, poate nu au.fac comanada etc

| Andreeush a răspuns:

Mai bine te duci la service cu el și întrebi acolo cât te costă și cât va trebui să aștepți.