| CuteGirl_6250 a întrebat:

Buna Seara!

Am o noua intrebare:
Care este cel mai bun sistem de operare internet?
-Opera
-Google chrome
-Mozilia Firefox
-sau internat explorer?
Funda!

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Operalove struck eu sunt foarte multumita.Paste fericit!:*

40 răspunsuri:
| .::CyBeR::. a răspuns:

Din cate am citit...toti vor sa-i dea in cap lui Internet Explorer, dar a-ti incercat I.E 9? Eu as zice ca,cam egaleaze Firefox-ul cei de la Microsoft au lucrat destul de mult la el,in fine,eu zic ca Google Chrome e foarte bun avand in vedere ca e inca in stadiul BETA, nu prea consuma resurse, in schimb mozilla ocupa foarte mult de ex: daca vreau sa intru pe Cityville mozilla firefox sare la un consum de 800mb si dupa ce ies ramane la 70-80mb consumati din RAM, in schimb la Chrome cand vreau sa intru pe Cityville sare cam pe la 600-700mb RAM consumati si dupa ce ies revine la 30mb.
P.S: Abia astept ca Google Chrome sa iasa din stadiul BETA.

| eLenuTzZza_1748 a răspuns:

Cele mai bune pentru mine sunt Mozillia FireFox si Google Chrome.

| Bogdanux a răspuns:

Mozilla Firefox si Google Chrome.

| ghitzaleah a răspuns:

Opera, chrome e bun... da dupa un timp inebuneste, nu mai merge numai cand vrea el, opera il am de 1 an si nu s-a blocat deloc

| Jazzooohs a răspuns:

Google Chrome si Opera. Sunt foarte rapide. Funda?batting eyelashes

| Andruşcă a răspuns:

Nu se numesc "sisteme de operare internet", se numesc "browsere".
Cel mai bun e Mozilla Firefox si cel mai prost e Internet explorel.

| Freshh a răspuns:

Opera deoarece are si o functie de turbo in caz ca netul merge prost! Dar RECOMAND Lunascape 6, de ce? El foloseste toate cele 3 sisteme de operare, ca un 3 in 1.Deci Lunascape 6 e cel mai bun! Bafta!

| MikeZG a răspuns:

Mozilia Firefox

| Crpmd a răspuns:

Google chrome e cel mai tarewinking

| SxD a răspuns:

Eu personal folosesc Chrome si sunt super multumita de el. Si asta cu "merge mai bine" tine si de calculator, internet si asa. :3 Oricum, iti sugerez sa le iei pe toate si sa vezi cu care te descurci mai bine.