| Macovei30 a întrebat:

Buna seara.Am o problema cu placa video, cand intru in bios se opresc ventilatoarele de la placa video si cand intru in windows se opresc ventilatoare la placa video.Care ar fi Problema?

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Temperatura e in limite normale? Dar frecventa? În jocuri ventilatoarele se pornesc?

Ventilatoarele nu sunt obligate să meargă non-stop, mai ales când placa video nu este folosită și sistemul este pe un mod de economisire a energiei.