| Ađrian90 a întrebat:

Bună seara! Aș vrea să achiziționez un smartwatch pe care să-l pot conecta la Android, în bugetul de 700-1000 lei. Telefonul meu ruleaza Android 9. Am să achiziționez o pereche de căști wireless pe care aș vrea să le conectez la smartwatch să ascult muzică. (Adica sa dispună și de alte funcții pe lângă schimbarea modelului de ceas, gen culori si etc, sa ai posibilitatea sa asculti muzica, sa primesti notificari, etc) Dacă nu cer prea multe în acest preț. Îmi puteți sugera niște opțiuni? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier. Mai ales dacă ai telefonul tot Samsung.
http://www.samsung.com/ro/wearables/gear-s3-frontier/