| Paduraru_Catalin_1999 a întrebat:

Salut! Vrea sa îmi cumpăr o pereche de căști wireless. În descrierea căștilor spune că au conectivitatea bluetooth 5.1, iar eu am telefon versiunea 5. Dacă le achiziționez, o să le pot conecta la telefon?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da. bluetooth e compatibil cu anterioare.

| dinaprilie a răspuns:

Cu incredere. Si in plus poate le si poti proba acolo sau returna in caz ca nu merg.

| yonutu555 a răspuns:

Da este compatibil cu orica mai mic de 5, 1 in caz ca vrei sa iti cumperi uite aici un site cu preturi bune la casti wireless https://event.2performant.com/......ents/click