| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt rep AVON si as vrea sa achizitionez un smartwatch din catalog. Scrie ca e compatibil cu ios 8.0+ si android 6+.
Eu am un Samsung J5. Oare este bun pentru a conecta ceasul? Nu o am cu tehnologia laughing)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Dap.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e J5-ul din 2015 si are Android 6 instalat da. Daca e una din urmatoarele versiuni de J5 iar iar da.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru Wr3nch):

Am umblat prin setările telefonului si scrie ca e versiunea " 9 ". Deci merge pentru ceas, nu?

| Wr3nch a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

Dap.