| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, imi poate spune cineva? Cum pot ascunde poza de la profilul Facebook? Adica sa nu o vada si alte persoane, nu sa o sterg? Dau funda

1 răspuns:
| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Intrii in cronologia ta si acolo unde scrie "x-ulescu si-a actualizat fotografia de profil" in dreapta ai 3 puncte, apesi acolo si vezi ca iti apare "editeaza confidentialitatea". Apesi acolo si selectezi " doar eu". Dupa ce ai selectat apesi sageata inapoi, si ti se seateaza automat.