| tonyc7 a întrebat:

Buna seara. Incerc sa activez o mini-camera video de supraveghere (fara fir), care functioneaza pe baza unor senzori de miscare. Ce e de facut mai departe daca, atunci cand o conectez la calculator prin USB, in diskul ei imi apare doar un simplu fisier numit TIMEREST unde apare scrisa doar o data, urmata de o virgula si o insiruire de puncte-puncte?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Trebuie să o setezi în așa fel încât să înregistreze.
Probabil cu o aplicație.
Scrie-mi în privat despre ce cameră e vorba.

| darrio2007 a răspuns:

Ai nevoie de o aplicatie.

| tonyc7 explică (pentru darrio2007):

Aplicatia sa fie descarcata de pe net? Daca da, ce aplicatie?

| tonyc7 explică (pentru mihai69):

Cum sa o setez? Ea are doar doua mici butonase (On / Off si Mode).

| darrio2007 a răspuns (pentru tonyc7):

Nu am de unde sti ce aplicatie ai nevoie. Vezi ce camera ai si ar trebui sa gasesti aplicatia pe Google Play.

| mihai69 a răspuns (pentru tonyc7):

Ai p.m.