| untu a întrebat:

Buna seara tuturor! As vrea sa-mi cumpar o tableta foarte buna si performanta, dar nu stiu ce sa aleg sau marca cea mai buna!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi recomand marca Samsung, deoarece, după părerea mea, produsele celor de la Samsung sunt cele mai calitative, performante şi de lungă durată.

| Wr3nch a răspuns:

Ce buget ai lol. Degeaba prei performanta daca nu dai cifre.

| nicu991 a răspuns:

Dar un buget in care te-ai incadra ne spui si noua ca sa stim ce sa-ti recomandam?

| AlexElektro1987 a răspuns:

Spune si de ce suma dispui ca poate noi iti recomandam o tableta de 6000 de lei dar tu ai doar 1500 disponibil.

| RaduWhovian a răspuns:

Samsung Galaxy Tab S6 sau Tab S6 lite, depinde de ce buget ai. Tab S6 e high end, S6 lite e midrange

| untu explică (pentru Wr3nch):

Vrei cifre? Depinde sa pot plati in rate! De un buget pana la 5000 de lei!
De ce te intereseaza ce buget am? Pot sa strang banii pusi deoparte de economie!

| untu explică (pentru AlexElektro1987):

Desigur ca da! La 6000 de lei pot plati in rate! Deci care e?

| untu explică (pentru RaduWhovian):

Tab S6 e high end, S6 lite e midrange? Poti sa fii mai explicit, te rog?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru untu):

Poftim una aproape de 9000 de lei, ca vad ca scrii pe aici ca banii nu reprezinta o problema.
https://m.emag.ro/......D5851BMBM/
Spor la platit ratele.

| NLS a răspuns:

HUAWEI Matepad Pro, Tablet, 256 GB, 8GB RAM, 10, 8 inch

din pacate in Romania o gasesti momentan doar in varianta de 6GB RAM,

https://www.pcgarage.ro/cauta/HUAWEI+Matepad+Pro

in Germania se gaseste la Mediamarkt in varianta de 8GB,
costa 620 euro, dar e varianta simpla, fara LTE.

| XYZ02 a răspuns:

Intrebarea este ce faci cu ea?

Cea mai buna tableta pe care o poti cumpara este Apple ipad pro.Punct.Nimic nu se compara cu ea(Poate noul S7 tab de la Samsung, dar tot este sub).

https://istyle.ro/......-2020.html

Acum,daca nu ai de gand sa faci ceva productiv cu ea, eu zic mai bine sa nu te arunci cu suma asta de bani, pentru continut media gasesti ...altceva