| AndryGeorgy31 a întrebat:

Heii,TPU! Am nevoie de o parere. Care marca de tableta credeti ca e mai buna? Samsung sau Allview? As vrea sa imi cumpar o tableta si optez intre Samsung si Allview, si nu stiu ce marca sa aleg. Care marca considerati ca e mai buna? happy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand Samsung deoarece in cazul in care pica ceva dupa ea ( se strica o piesa/ecranul), le poti inlocui / repara, Samsung are suport tehnic pentru clienti. Ceea ce pot spune si despre Allviw, daca dupa tableta asta orice marca ar fi, se strica ceva la ea, este numai buna de aruncat la gunoi, ei nu au suport tehnic pentru clienti. Opteza pentru Samsung sunt ult mai recunoscuti, si au calitate happy

1 răspuns:
| bumtzbumtz a răspuns:

Eu consider ca Samsung face lucruri(televizoare, tablete, telefoane) mai bune decat Allview.