| Maraaa123 a întrebat:

Buna serara.
Doresc si eu link-uri cu PC-uri ieftine sub 1000 lei bune la internet, cateva jocuri, sa mearga repede, etc.
De preferat placa video dedicata.

10 răspunsuri:
| Maraaa123 explică:

Lei*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nou sau second hand?

| Maraaa123 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Maraaa123):

Intreb ca am cautat si eu un pc de 1000 de lei nou pentru un prieten si nu se compara cu performanta unui pc second

| Maraaa123 explică (pentru anonim_4396):

Daca reusesti, cauta si da mi link cu unul second config bunr si unul nou..incadreaza te in buget

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Maraaa123):

Cam din ce zonă a țării esti ca sa stiu si eu cam de prin ce zonă sa caut pc?

| Maraaa123 explică (pentru anonim_4396):

Dambovita...puteti cauta online, prin comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Maraaa123):

Https://www.olx.ro/......eeFjA.html este din bucurești dar ai putea negocia cu transportul. Este cel mai bun care l am putut găsi la această suma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii destul de rapid si duce cam toate jocurile 40fps la setari maxime

| Maraaa123 explică (pentru anonim_4396):

Buna dimineata...am pus 2 intrebari noi...ma poti ajuta?