| whiteviper98 a întrebat:

Cunoasteti un loc de unde pot cumpara o placa video de 256 sau de 512 MB ieftina? Daca stiti dati-mi un link va rog, de preferat sa pot comanda online placa video.Stiu si eu cateva (Dc-Shop, Okazii, Componentepc), In afara de astea stiti?
P. S. Cine stie cele mai ieftine site-uri si cele mai bune va primi VOT + fundita! PROMIT! Dar repede va roog!happy

3 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Poti sa iei de pe eMAG sunt foarte seriosi si transportul este gratuit in toata tara http://www.emag.ro/placi_video/sort-priceasc

| Nicolas_2917 a răspuns:

Nu e placa video;, e hard disck, cauta asa pe net

| whiteviper98 explică (pentru Nicolas_2917):

Esti n00b rau. Cum sa fie Hard-Diskul? Nu stiu ce cauta toti... pe TPU.