| CryssFr a întrebat:

Bună spuneți-mi vărog un program cu care să curăț pc-ul, că lucrează cam greu...

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Il poti optimiza cel putin folosind softul din windows : Disk defragmenter.

| CryssFr explică (pentru Jipa95):

Este cum ar fi WinAsso sau Ccleaner. dar acestea nu ajută, tot greu se mișcă.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Ceea ce ai tu nevoie este o reinstalare de windowslaughing

| Mrelly911 a răspuns:

TuneUp utilities. Clar. varianta free. big grin

| gelu1970 a răspuns:

Tune up. il ai trial pentru 15 zile:
http://www.tune-up.com/

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva! WinAsso sau Ccleaner sau TuneUP sunt pentru fraierici ca voi!

| Jipa95 a răspuns (pentru CryssFr):

Nu intelegi ca tot ce gasesti pe net sunt programe de marketing unele dintre ele iti fac mai mult rau decat bine. Reinstaleaza windows-ul daca se misca foarte prost sistemul.

| itextrat a răspuns:

Poti incerca sa cauti pe google. Dar daca vrei sa iti cureti tastatura am o recomandare super buna: 7tutoriale.ro/tech-lolz-pot-folosi-vodka-imi-curat-tastatura

big grin

| CryssFr explică:

Ok mersi.