| anonimusf001 a întrebat:

Buna, stie cineva o aplicatie pentru a asculta muzica fara internet? (La Android)

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde să iei muzica, de unde să vină, direct din cer, pe ce căi să vină, ca să intre în aplicație? Aplicația este un soft, ea nu produce muzică.

| anonimusf001 explică (pentru sadrian46):

Ma refeream sa descarc o aplicatie, apoi descarc melodiile (cu internet bineinteles), iar cand nu sunt conectata la internet sa pot asculta melodiile descarcate deja. Este foarte simplu. Am mai avut aplicatie de genul acesta doar ca era pe IOS si nu Android!

| Protegent a răspuns (pentru anonimusf001):

Incearca Snaptube.

| laSoledad a răspuns (pentru anonimusf001):

Musixmatch.

| lilith16 a răspuns:

Soundcloud da gen daca dai melodiile care iti plac la favorite si le asculti macar puţin si opresti internetul iti merge dar nu poţi sa cauti alte melodii, eventual iti poţi instala ce melodii vrei cu mp3 juice da e mai save cu soundcloud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube Premium, e cu bani.

| Wr3nch a răspuns:

laughing Teoretic ar trebui sa ai deja una preinstalata, daca nu sigur ai Google Music. Uita-te prin meniu si ar trebui sa o gasesti.

| laSoledad a răspuns:

Musixmatch e si gratis, vezi si versuri, poti sa-ti pui si favorite si iti recunoaste si folderele din telefon, plus poti sa ai mai multe categorii de audio in functie de artist, tracks, players, albums etc.

| GuN7h3R a răspuns:

Incearca browserul "Bolt" intri pe Youtube acolo si descarci o muzica, merge si background si fara net, funda? big grin