| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am instalat Avast Free Antivirus 2015 si nu reusesc sa gasesc folderul Quarantine. Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deschizi Avast-ul, accesezi "Scanare" şi jos ( la bază ) ai "Carantină" happy

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Nu folosesc Avast dar uite aici o oferta cu AVG Internet Security pe care il folosesc si eu:
http://sharewareonsale.com/s/free-avg-internet-security-2014-54-99-value
Faci cont si cam in fiecare zi apar oferte legale la programe. Daca vrei da-mi adresa de mail si te mai ajut cu AVG-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nelu62):

Wow happy multumesc frumos!