| Copilasha a întrebat:

Vreau sa dezinstalez "Avast! Free Antivirus" Dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta? Fundita :*

4 răspunsuri:
| HELBINSKI a răspuns:

E simplu. Urmeaza pasii:
Start- Control Panel - Programs (unninstal a program). Iti apare o lista cu toate programele tale. Caut Avast free antivirus si dai unninstal.winking

| Copilasha explică (pentru HELBINSKI):

Trebuie sa il debifez acolo de la services si stratup. Dar la Startup imi apare "an acces error was returned while attempting to change a service. You may need to log on using an Administrator account to make the specified changes". Imi poti da un sfat? Mersi.

| Copilasha explică (pentru HELBINSKI):

Unde apare "programes" ca mie nu imi apare?

| HELBINSKI a răspuns (pentru Copilasha):

Nu stiu... depinde eu am windows 7. probabil difera.