| Boy97 a întrebat:

Buna tocmai mi-am creat un cont pe facebook, si cand ma deconectez dupa el si incerc sa ma loghez din nou imi zice sa mai introduc o data mailul si parola, si mereu de fiecare data trebuie sa trimit mesaje ca sa-mi apara coduri de confirmare a parolei, ce sa fac ca sa ma pot loga fara sa mai am probleme sa pot intra direct la cont?

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, pai pune-ti o parola si un email fix si dupa asta inainte sa te conectezi bifeaza acea casuta care te iti va tine acolo memorata parola si email-ul.

| darrio2007 a răspuns:

Bifeaza casuta cu Nu ma deconecta.