| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU ..am o problema cu mailul de aproape o saptamana. daca bag mailul si parola pe yahoo ..nu ma lasa sa ma loghez imi zice sa introduc parola corecta ..defiecare data cand o schimb cu una nou merge pentru 2 zile cam asa cu noua parola si dupa iar trebuie sa repet procedura ca sa pot intra in cont. si daca incerc sa intru pe mess la fel face.ce are? ..multumesc

3 răspunsuri:
| mariusyk08 a răspuns:

E poisibil sa se joace cineva cu tine si sa-ti sparga mereu parola. Incearca o parola mai complicata, cu o combinatie de litere mari si mici plus cifre si vezi cat tine. Daca va dura cateva zile in plus dar in final tot aceeasi problema o vei avea, e clar ca cineva se joaca cu tine.
Bafta!

| FashionVictim93 explică (pentru mariusyk08):

Am schimbat parola si am modificata in fel si chip si tot asa imi apare.iar ca cineva sa imi schimbe parola trebuie sa obtina un cod de il primesc de la yahoo pe tel. si zilnic imi cere parola cu toate ca o scriu corect tot mi-o cere. pot avea ei o problema?

| mariusyk08 a răspuns (pentru FashionVictim93):

E posibil sa fie si de la ei... Spun asta in virtutea faptului ca se stie bine ca au avut probleme destul de mari in ultimul timp si multa lume s-a plans de neplaceri asemanatoare cu ale tale...dar mi se pare cam dubios totusi. Ti-as recomanda sa trimiti un e-mail la yahoo si sa raportezi problema, poate verifica ei si observa ceva.
Succes!