| Dumy99 a întrebat:

Am o problema in legatura cu jocul : ConQUIZtador. Cand incerc sa-mi fac un cont, dupa ce scriu e-mail-ul si parola si tot ce trebuie, de ce nu imi trimit acel e-mail de confirmare a parolei pe e-mail?

P.S. : Daca nu va suparati, as vrea sa-mi dati prin mesaj privat un cont.

Dau FUNDA!
Scuzati categoria, dar este cea mai populara!

2 răspunsuri:
| Loreddana a răspuns:

Din cate stiu eu, momentan Conquiztador nu mai accepta conturi noi. O fi ceva temporar, sau au probleme cu mentenanta site-ului.
Probabil sunt in stand-by, sau au atins limita de conturi maxime posibile.

| ionutZzG30 a răspuns:

Hey,si eu am prb ta cu emailu dar mi-am facut unul separat care merge happy si ca sa nu uit datele le-am salvat la notite pe tell.