| anonim_4396 a întrebat:

Tot incerc sa intru pe site-ul asta sa vizualizez niste subiecte si cand dau clik pe orice imi apare un alt site "Hostinger".Nu stiu de ce dar e frustrant si eu am mare nevoie... ajutati-ma, va rog, spuneti-mi ce are si de ce imi apare asa :(
http://eseuribac.ro/rezolvari-complete-bac-matematica-m2 -subiectul-3/

Later edit:acum cand accesez link-ul asta dau tot de site-ul ala idiot...

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Mie imi merge, poate a fost ceva temporar.

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Eu zic ca site-ul pe care il vrei tu nu mai exista. Hostinger este cel care gazduia acel site in trecut.