| NicoleTheEnd a întrebat:

Chiar dupa un interval mare de timp dupa ce-mi postezi intrebarea pe site si doresc s-o vizualizez imi apare >= Pagina solicitata nu se gaseste pe site. Va rugam sa folositi motorul de cautare sau categoriile din coloana din stanga pentru a gasi subiecte similare.
Multumim. " De ce?!?! Daca intrebarea mea E pe site.
O alta problema, de cate ori incerc sa accesez www.TPU.ro imi da eroare, serverul nu a trimis date etc.;;)...(sa nu-mi spuneti ca browserul e de vina, ca nu-i asa)

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Întrebarea ta nu poate fi accesată, pentru că ai folosit în ea un cuvânt interzis, gen "t o r r e n t".

2. În fiecare seară site-ul se încarcă mai greu și nu e vina browser-ului, pur și simplu suntem prea mulți.

O seară bună.

| Sabin91 a răspuns:

Idem @NOnamehappy