| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU aceste componente sunt comoatibile intre ele ca sa pot asambla un pc care sa mearga bine? Procesor Intel pentium g4440, placa de baza MSI H110M, sursa nJoy Titan 600 de 600W, Memorie RAM DIMM Corsair 8GB 1600Mhz, HDD Toshiba DTO1ACA 1TB 7200 rpm si placa video gigabyte Geforce GT 1030 2 GB 64- bit.Dau funda

Răspuns Câştigător
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Da! Se potrivesc, pc-ul nu va merge chiar pe toate jocurile (ma refer la alea mai noi) dar e bun si se potrivesc!

2 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Nu stiu ce placa de baza ai acolo, trebuie sa verifici daca suporta ram DDR3, in rest totul este compatibil

| GigiCelMaiPeste a răspuns (pentru GigiCelMaiPeste):

Mersi!